Sojusz Lewicy Demokratycznej

Ostatnie wydarzenia

Czarzasty: Czy ktoś zna jakiekolwiek efekty pracy komisji smoleńskiej?

dodano 2017-07-12 09:12 w kategorii: Informacje

- PiS jak wracał do władzy obiecał sprowadzić wrak Tupolewa do Polski i wciąż go nie ma. Komisja smoleńska obiecała, że wszystko wyjaśni i niczego nie wyjaśniła – stwierdził Włodzimierz Czarzasty, przewodniczący SLD w programie „Gość Poranka”.

- Pół roku temu zwróciliśmy się do NIK-u z prośbą, o zbadanie zasadności powołania oraz poniesionych kosztów na tę komisję – przypomniał Czarzasty. - Czy ktoś zna jakiekolwiek efekty pracy komisji smoleńskiej? - dopytywał.

Polityk SLD ocenił, iż sprawa katastrofy smoleńskiej nie zostanie zakończona, dopóki będzie mobilizować ludzi do wyjścia na ulicę. - PiS to taka formacja, która uwielbia rządzić Polską poprzez konflikt – podkreślił.

Oglądaj całą rozmowę z Włodzimierzem Czarzastym w programie "Gość Porannka", kliknij tu.   Komentarze

Wydarzenia

 • Wieś od nowa musi się nauczyć ze sobą współpracować

  wczoraj o 16:07

  Kilkuset delegatów na Kongres Wsi Polskiej w Unii Europejskiej wyraziło wolę corocznego zwoływania Kongresu, który byłby poprzedzony 16 wojewódzkimi spotkaniami oraz przygotowywaniem „Raportu o stanie wsi polskiej”. Coroczny raport opisywałby sytuację na polskiej wsi w danym roku, a także zawierałbyczytaj więcej»

 • Liberadzki: Sąd nad Polską

  przedwczoraj o 10:17

  - Moim zdaniem koledzy z PiS popełnili wielki błąd. Parlament Europejski jest miejscem, gdzie z natury rzeczy się dyskutuje, gdzie decyzje wypracowuje się w dialogu. Rejterada, niepodejmowanie dialogu, musi skończyć się katastrofą - powiedział prof. Bogusław Liberadzki w wywiadzie dla "Trybuny".czytaj więcej»

 • Gawkowski: Idąc logiką PiS, wyburzmy Katowice – dawny Stalinogród

  przedwczoraj o 10:00

  - Pałac Kultury i Nauki nie nosi już imienia Stalina, ale przypominam, że mieliśmy takie miasto „Stalinogród”, a obecne Katowice. Idąc logiką PiS, wyburzmy Katowice – ocenił Krzysztof Gawkowski w programie „Tak Jest”.czytaj więcej»

 • Łybacka: Wstrzymałam się od głosu z powodu zapisów o ewentualnych sankcjach

  2 dni temu, 2017-11-16

  - Nie jest to powód do radości, iż po raz piąty w tej kadencji debatowaliśmy na temat stanu praworządności w Polsce. Parlament Europejski przyjął rezolucję w tej kwestii, głosowanie nad nią uzależniałam od losów punktu nr 14, który mówił o możliwości wprowadzenia sankcji – stwierdziła Krystyna Łybacczytaj więcej»

 • SLD w Warszawie apeluje o zaskarżenie decyzji wojewody o dekomunizacji

  2 dni temu, 2017-11-16

  Uchwała Rada Miasta Stołecznego Warszawy mówi jasno, że dopiero pięć lat po śmierci można nadawać ulicom imię danej osoby. W związku z tym apelujemy do wszystkich radnych m.st. Warszawy, aby w dniu dzisiejszym zaskarżyć decyzję wojewody mazowieckiego do sądu administracyjnego – powiedział podczas brczytaj więcej»

Strony
wojewódzkie
SLD

Wybierz na mapie województwo, aby przejść dalej.