Sojusz Lewicy Demokratycznej

Ostatnie wydarzenia

Oświadczenie Sekretarza Rady Powiatowej SLD w Mińsku Mazowieckim

dodano 2014-12-09 13:16 w kategorii: Powiatowe

OŚWIADCZENIE

 

Pragnę Państwa poinformować, iż złożyłem rezygnuje z funkcji sekretarza Rady Powiatowej SLD w Mińsku Mazowieckim, jak również z członkostwa w organizacji powiatowej Sojuszu Lewicy Demokratycznej w Mińsku Mazowieckim. Tym samym odcinam się od wszystkich decyzji podejmowanych przez obecne władze struktur powiatowych.

Dalej będę pracował i działał społecznie w Mińsku Mazowieckim, ale nie pod logo partyjnym a własnym nazwiskiem jak również pod szyldem nowo powstającego stowarzyszenia. W swojej działalności dalej będę kontynuował i rozszerzał działalność akcji społecznych, które w Mińsku Mazowieckim rozpocząłem dwa lata temu. Dalej będę kontynuował "Kartę życia" - wyrażenie zgody na pośmiertny przeszczep organów, rozszerzymy to o współpracę z Fundacją DKMS - Baza Dawców Komórek Macierzystych, jak również inne akcje społeczne. Będę kontynuował organizowanie spotkań, debat z politykami na różne nurtujące nas tematy i problemy. Do debaty będziemy zapraszali przedstawicieli wszystkich opcji politycznych. Dalej będę popierał  i uczestniczył we wszelkiego rodzaju inicjatywach i akcjach społecznych.

 

z wyrazami szacunku

Krzysztof Miąsko

 Komentarze

Wydarzenia

 • Wieś od nowa musi się nauczyć ze sobą współpracować

  wczoraj o 16:07

  Kilkuset delegatów na Kongres Wsi Polskiej w Unii Europejskiej wyraziło wolę corocznego zwoływania Kongresu, który byłby poprzedzony 16 wojewódzkimi spotkaniami oraz przygotowywaniem „Raportu o stanie wsi polskiej”. Coroczny raport opisywałby sytuację na polskiej wsi w danym roku, a także zawierałbyczytaj więcej»

 • Liberadzki: Sąd nad Polską

  przedwczoraj o 10:17

  - Moim zdaniem koledzy z PiS popełnili wielki błąd. Parlament Europejski jest miejscem, gdzie z natury rzeczy się dyskutuje, gdzie decyzje wypracowuje się w dialogu. Rejterada, niepodejmowanie dialogu, musi skończyć się katastrofą - powiedział prof. Bogusław Liberadzki w wywiadzie dla "Trybuny".czytaj więcej»

 • Gawkowski: Idąc logiką PiS, wyburzmy Katowice – dawny Stalinogród

  przedwczoraj o 10:00

  - Pałac Kultury i Nauki nie nosi już imienia Stalina, ale przypominam, że mieliśmy takie miasto „Stalinogród”, a obecne Katowice. Idąc logiką PiS, wyburzmy Katowice – ocenił Krzysztof Gawkowski w programie „Tak Jest”.czytaj więcej»

 • Łybacka: Wstrzymałam się od głosu z powodu zapisów o ewentualnych sankcjach

  2 dni temu, 2017-11-16

  - Nie jest to powód do radości, iż po raz piąty w tej kadencji debatowaliśmy na temat stanu praworządności w Polsce. Parlament Europejski przyjął rezolucję w tej kwestii, głosowanie nad nią uzależniałam od losów punktu nr 14, który mówił o możliwości wprowadzenia sankcji – stwierdziła Krystyna Łybacczytaj więcej»

 • SLD w Warszawie apeluje o zaskarżenie decyzji wojewody o dekomunizacji

  2 dni temu, 2017-11-16

  Uchwała Rada Miasta Stołecznego Warszawy mówi jasno, że dopiero pięć lat po śmierci można nadawać ulicom imię danej osoby. W związku z tym apelujemy do wszystkich radnych m.st. Warszawy, aby w dniu dzisiejszym zaskarżyć decyzję wojewody mazowieckiego do sądu administracyjnego – powiedział podczas brczytaj więcej»

Strony
wojewódzkie
SLD

Wybierz na mapie województwo, aby przejść dalej.